Tvořím

Cizinec bez domova (3)

20. srpna 2013 v 15:51 | Ospalá Therese

Lehce nepovedený... Čekala jsem to lepší. Nu , nevadí :) Až budu mít všechny , tak vyberu ty nejlepší.
Jinak jsem to kresli la 4 hodiny na formát A3 , tak , jako ostatní Houmíky.

Cizinec bez domova (02)

11. srpna 2013 v 18:45
Během toho týdne jeden den pršelo, takže byl čas něco málo nakreslit.. Je to jeden z dalších výtvorů do porfolia jménem Cizinci bez Domova..


Potřebuju vědět váž názor na tuhle čmáranici , Nevím , jestli jí mám nechat , nebo udělat jiný.. Jste první , kteří to vidí a já své názory vážně neberu , protože se většinou hodně liší od ostatních. Byla bych ráda ,kdyby jste to zkusili porovnat s tou kresbou babičky , kterou jsem ztvárnila posledně.Cizinec bez domova (01)

17. července 2013 v 13:40 | Ospalá Therese
Překonat svou lenost a vylíst ze své vyhřáté postele ,bylo na tomhle všem asi nejtěžší..Včera jsem si vyhledávala na internetu různé typy lidi , a nejvíce mě za srdce tahali lidé bez domova , protože mnoho z nás si neuvědomuje kolik toho máme a vůbec si toho nevážíme...
Po dlouhý době jsem si připoměla jaký to je vyrývat tužkou do struktury papíru něco z čeho bude vyzařovat nějaký pocit..Působí to na mě až moc.........depresivně?Zamyšlený cizinec.

2. července 2013 v 15:41 | Ospalá Therese

Ani nevím , jaký mělo smysl tohle kreslit , já osobně nekouřím.. Spíš to bylo kdysi dávno kresleno , ze strachu a nervů , myslím , že se neříká jen tak , že ti v tom cigarety trošku pomůžou.. Ale zkoušet to nehodlám.


Jaké pocity z toho číšíte ?

 
 

Reklama