Fotím

Navigace , skvělá věc!

14. srpna 2013 v 18:00 | Ospalá Therese
Tohle jsou poslední fotografie z posledního výletu na dovolené.. Jsou to Boskovské jeskyně. Byla jsem na nich sice už jednou a to před 4ma rokama , ale musela jsem tam jít znovu :)Cesta tam byla docela komická..
Jeli jsme podle navigace, která prý ukazuje nejradší cestu.. Nejdřív jsme narazili na betonový záterasy , potom jsme se otočili.. zkoušeli jsme jinou cestu , tam byla slepá ulička -.-" Naštěstí s náma jel strejda ve druhým autě s tátou , takže našli jinou cestu na mapě asi o 8 km delší než měla být s dírama v silnici , takže jsem po 2 hodinách jízdě autem potřebovala na záchod......... Nakonec jsme až na můj močový měchýř dorazili všichni v pořádku na určený místo.


Průvodkyně : ,,když hodíte do jezírka malou minci , budete mít malé štěstí , když hodíte minci s větší hodnotou , tak bude te mít větší štěstí a když vhodíte papírovou bankovku nejlépe tu se třema nulama , tak budete mít štěstí největší.. a to takový , že uvidíte nahou průvodkyni plavat mezi krápníkama..

Poslední fotografie prý připomíná každýmu něco jiného.. ale podle mě jsou to jasný palačinky s jahodou na vrcholu hromady šlehačky :3

Chrochta.

13. srpna 2013 v 9:36 | Ospalá Therese
Tohle je pes , který chrápe , chrochtá a jehož žaludek nevydrží tolik co jsme mysleli.. Na té chalupě jsme si ho nechali přes noc v pokoji a ráno ve 3 hodiny mě probudil jakýsi smrádek. Ano , pustil to přímo přededveřma..a jako by to nestačilo , tak spolubidlící rozhodli , že to uklidim já.. -.-" Nejhorší den v mym životě.. :D Myslím , že se mi Bady směje ještě ted..

Suché skály , Malá skála

10. srpna 2013 v 18:19 | Ospalá Therese
Jeden z útržků týdenní dovolené v českém ráji..tím jeden myslím to,že jich bude mnohem víc a že je sem budu postupně přidávat..Chtěla jsem , aby jste z toho taky alespon něco málo měli, ale ten pocit tam nahoře se fotkou nahradit nedá.
Nedá se to porovnávat s městským životem , jako tam kde bydlím já.. Přála bych si bydlet někde kousek od lesa v přírodě a dýchat čistý okysličený vzduch , vidívat zvířata ve volné přírodě a né zavřené v ohradách či klecích a vidívat krásy přírody..

Osamělost.

20. července 2013 v 13:06 | Ospalá Therese

Omlouvám se za znovu tmavé černobílé výtvory.. Tyhle fotografie se mi moc včera nepovedli co se týče barev a v černobílém to vypadá nejlépe.. Což mě nutí k tomu , abych vymyslela něco , z čeho by vyzařovala alespon nějaká příjemná barva..
Jde vidět ,že se poslední dobou cítím osamělá a ospalá.
Lákání přírody

16. července 2013 v 18:32 | Ospalá Therese
Výjezd autobusem , prudění bráchy , přecpávání jídlem..tohle a ještě mnohem víc byl začátek dnešního dne trávený u babičky a víc než ráda jsem za to , že konečně můžu sedět doma a nehnout ani prstem ( ..ano , zlenivěla jsem),což mě láká k tomu se alespon procházet přírodou , slyšet šumět listy stromů , cítit vůni květim a rozkvetlých stromů , a chutnat plody , které se letos urodili..


Atmosféra s deštěm.

30. června 2013 v 8:36 | Ospalá Therese
Kapela jménem Darwin , měla koncert na lázenské sezoně v Teplicích. Mají úžasné songy , skvělého zpěváka a byla tam skvělá atmosféra později i s deštěm. Moc jsem si to užila , ale povedla se mi jen jedna fotografie což mě mrzí..


Země píše do nebe.

27. června 2013 v 17:25 | Ospalá Therese
Lehce depresivní fotografie stromu foceném na jaře poblíž hvězdárny.
Připomíná mi naději s trochou strachu.


Stromy jsou básně, které země píše do nebe.(Ch. Fibrin)


 
 

Reklama