Srpen 2013

Cizinec bez domova (3)

20. srpna 2013 v 15:51 | Ospalá Therese |  Tvořím

Lehce nepovedený... Čekala jsem to lepší. Nu , nevadí :) Až budu mít všechny , tak vyberu ty nejlepší.
Jinak jsem to kresli la 4 hodiny na formát A3 , tak , jako ostatní Houmíky.


Navigace , skvělá věc!

14. srpna 2013 v 18:00 | Ospalá Therese |  Fotím
Tohle jsou poslední fotografie z posledního výletu na dovolené.. Jsou to Boskovské jeskyně. Byla jsem na nich sice už jednou a to před 4ma rokama , ale musela jsem tam jít znovu :)Cesta tam byla docela komická..
Jeli jsme podle navigace, která prý ukazuje nejradší cestu.. Nejdřív jsme narazili na betonový záterasy , potom jsme se otočili.. zkoušeli jsme jinou cestu , tam byla slepá ulička -.-" Naštěstí s náma jel strejda ve druhým autě s tátou , takže našli jinou cestu na mapě asi o 8 km delší než měla být s dírama v silnici , takže jsem po 2 hodinách jízdě autem potřebovala na záchod......... Nakonec jsme až na můj močový měchýř dorazili všichni v pořádku na určený místo.


Průvodkyně : ,,když hodíte do jezírka malou minci , budete mít malé štěstí , když hodíte minci s větší hodnotou , tak bude te mít větší štěstí a když vhodíte papírovou bankovku nejlépe tu se třema nulama , tak budete mít štěstí největší.. a to takový , že uvidíte nahou průvodkyni plavat mezi krápníkama..

Poslední fotografie prý připomíná každýmu něco jiného.. ale podle mě jsou to jasný palačinky s jahodou na vrcholu hromady šlehačky :3


Chrochta.

13. srpna 2013 v 9:36 | Ospalá Therese |  Fotím
Tohle je pes , který chrápe , chrochtá a jehož žaludek nevydrží tolik co jsme mysleli.. Na té chalupě jsme si ho nechali přes noc v pokoji a ráno ve 3 hodiny mě probudil jakýsi smrádek. Ano , pustil to přímo přededveřma..a jako by to nestačilo , tak spolubidlící rozhodli , že to uklidim já.. -.-" Nejhorší den v mym životě.. :D Myslím , že se mi Bady směje ještě ted..


Cizinec bez domova (02)

11. srpna 2013 v 18:45 Tvořím
Během toho týdne jeden den pršelo, takže byl čas něco málo nakreslit.. Je to jeden z dalších výtvorů do porfolia jménem Cizinci bez Domova..


Potřebuju vědět váž názor na tuhle čmáranici , Nevím , jestli jí mám nechat , nebo udělat jiný.. Jste první , kteří to vidí a já své názory vážně neberu , protože se většinou hodně liší od ostatních. Byla bych ráda ,kdyby jste to zkusili porovnat s tou kresbou babičky , kterou jsem ztvárnila posledně.
Suché skály , Malá skála

10. srpna 2013 v 18:19 | Ospalá Therese |  Fotím
Jeden z útržků týdenní dovolené v českém ráji..tím jeden myslím to,že jich bude mnohem víc a že je sem budu postupně přidávat..Chtěla jsem , aby jste z toho taky alespon něco málo měli, ale ten pocit tam nahoře se fotkou nahradit nedá.
Nedá se to porovnávat s městským životem , jako tam kde bydlím já.. Přála bych si bydlet někde kousek od lesa v přírodě a dýchat čistý okysličený vzduch , vidívat zvířata ve volné přírodě a né zavřené v ohradách či klecích a vidívat krásy přírody..